Saturday, 19. April 2025.

t1x2.net

spot_img
spot_img

[PREMIUM] Večeras su bez prva dva strelca, prvog golmana, i još petorice!

Jedan tim će biti oslabljen jer neće moći da računa na osmoricu fudbalera, među kojima su prvi golman i prva dva strelca ekipe. Drugi tim će biti u potpunosti spreman za ovaj meč. Predložena kvota je 1.78, a članak otvarati do 22 časa večeras.


U pitanju je utakmica argentinskog prvenstva “Torneo Betano – Apertura“, a od 23 časa po našem vremenu sastaće se San Lorenzo i Racing Club. Ove dve ekipe se nalaze u grupama A i B, tako da San Lorenzo zauzima 4. poziciju u grupi B, dok je Racing na poziciji broj 10 u grupi A.

Stanje na tabeli – Printscreen/Flashscore.com

Za sve koji možda nisu upoznati, argentinska fudbalska liga je 2025. godine usvojila format takmičenja sa dva turnira, Apertura i Clausura, od kojih je svaki podeljen na dve grupe (Zona A i Zona B) sa po 15 timova. Ova podela omogućava da se timovi takmiče unutar svojih grupa, što smanjuje ukupan broj utakmica i putovanja, čime se olakšava organizacija takmičenja i smanjuju troškovi. Pored utakmica unutar grupa, svaki tim igra i dve međuzonske utakmice protiv ekipa iz suprotne zone. Ovaj format takođe omogućava da se više timova kvalifikuje za završnu fazu takmičenja, jer se osam najboljih ekipa iz svake zone plasira u osminu finala, što povećava konkurenciju i interesovanje navijača, a više o tome možete da pročitate na linku.

Kada su u pitanju izostanci, za San Lorenzo neće igrati Facundo Altamirano (0n/0g/0a, golman) i iskusni Iker Muniain (0n/0g/0a, ofanzivni vezni). Za Racing Club neće igrati Gabriel Arias (7n/0g/0a, prvi golman), Marco Di Césare (7n/1g/0a, centralni bek), Gabriel Rojas (6n/0g/0a, levi bek), Agustín García Basso (1n/0g/0a, centralni bek), Santiago Sosa (3n/0g/1a, centralni bek), Bruno Zuculini (4n/1g/2a, defanzivni vezni), Luciano Vietto (7n/4g/1a, centarfor, drugi strelac) i Adrián Martínez (6n/5g/0a, centarfor, prvi strelac).

Dakle, izostanci ne idu u korist gostima, dok je i San Lorenzo na poslednja 4 duela kod kuće neporažen uz 2 remija i 2 pobede, uzevši u obzir da je remi protiv ekipe Independiente del Valle završen pobedom posle izvođenja penala.

Mi ćemo večeras da probamo sa predlogom “W1” koji se plaća kvotom 1.78, a u slučaju remija, vraća nam se ulog.

3:2


Ono što je napisano je samo subjektivno mišljenje autora zasnovano na činjenicama iz nekoliko izvora, a sled akcija ove opklade ne mora biti dobitan.

Nisu u pitanju nikakve dojave, predlozi nisu 100% sigurni, igrate ih na sopstvenu odgovornost! Srećno ukoliko ispratite!


Photo by Md Mahdi on Unsplash

Povezani članci

ODGOVORITE

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Poslednje