Predlog izgledne šanse za prolaz
www.sportskenovosti.net portal koji pomaze kladionicarima od 2016.!
Urednik Ixa91
D. Mitchell (Cavs) 25.5-/23.5-
Cavsi su ostvarili plasman u Plejof i verujem da sada nece mnogo forsirati startere. Hornetsi danas igraju bez Mark Williamsa, te ce na centru biti Jusuf Nurkic. Reket bi mogao da eksploatise Allen ali i Mobley, i u toj sansi vidim Mitchella sa nesto manje suteva.
D. Booker (Suns) 24.5+
Devin je na prethodna 3 meca uzimao malo suteva (13, 12 i 11), sto je duplo manje nego li na 4 utakmice pre toga (29, 20, 25 i 20). Danas je idealna prilika da se vrati na suterski kolosek, igraju sa Denverom u utakmici prognoziranoj na oko 238 poena. Booker je imao uspeha protiv Brauna i smatram da ukoliko uzme 20+ suteva ima sansu da probije danasnju marginu.
Ukoliko igrač ne nastupi iz bilo kojeg razloga, kvota se računa 1.00
Svaku opkladu nakon čitanja teksta prostudirajte i sami, i ocenite da li vam se dopada.
Margina je dinamična i promenljiva u toku dana u zavisnosti od faktora uplata, pojave novih informacija i korekcija od strane same kladionice.
Ulog određujete sami na osnovu pročitanog iz teksta. Ono što je napisano je samo subjektivno mišljenje autora i ne mora biti tačno, niti sled akcija ove opklade mora biti dobitan.
Predlozi nisu 100% sigurni, igrate ih na sopstvenu odgovornost! Srećno ukoliko ispratite!
Usled poštovanja poslovnog kodeksa ne objavljujemo imena kladionica u kojima igramo, osim našeg stalnog sponzora kladionice Maxbet.
Po zakonu, osobama mlađim od 18 godina je zabranjen ulazak u kladionice, kao i klađenje Online. Po zakonu, osobama mlađim od 18 godina je zabranjeno primiti uplatu na uplatno – isplatnim mestima.
Svako kopiranje, umnožavanje, objavljivanje i distribuiranje celog ili delova ovog članaka objavljenih na ovom web sajtu , bez obzira na razloge za takvo delo zabranjeno je i predstavlja povredu autorskog prava i krivično delo, koje će biti gonjeno u skladu sa zakonom.