petak, 20. septembar 2024.

[PREMIUM] Gosti su autsajderi i danas su bez šest igrača

Jedan gost će biti bez šestorice igrača, a uz to je i autsajder na meču. Meč možete preuzeti do posle ponoći, a ponuđena je kvota 1,70.

Pozicija na tabeli domaćina: Domaći tim nalazi se na 3.mestu Zapadne konferencije sa 12 pobeda, 8 remija i 5 poraza do sada u sezoni, imaju gol razliku 51:34 i najefikasniji su tim u ovoj konferenciji.

Skor na domaćem terenu: Na svom stadionu igraju naročito dobro i efikasno 8 pobeda, 1 remi i 2 poraza i gol razlika 28:12.

Forma u poslednjih 5 mečeva: Imaju 2 pobede, 2 poraza i 1 remi, dok na domaćem terenu imaju 4 pobede i 1 poraz.

Izostanci: Diego Luna (23u/5g/8a – najbolji asistent tima)

Pozicija na tabeli gosta: Gosti su na 14. poslednjem mestu Zapadne konferencije i igraju jako lošu sezonu, imaju gol razliku 31:61 i najlošija su odbrana čitave lige, tj. obe konferencije.

Skor na gostujućem terenu: U gostima igraju užasno, imaju samo 1 pobedu, 1 remi i 10 poraza uz gol razliku 18:36, najošija su defanziva i kada se radi o primljenim golovima u gostima.

Forma u poslednjih 5 mečeva: Imaju 4 poraza i 1 pobedu u poslednjih 5 mečeva. U gostima imaju 5 vezanih poraza.

Izostanci: Danas će im faliti šestorica igrača, to su: J. Marcinkowski (0u/0g/0a golman), Bruno Wilson (11u/1g/2a – treći asistent tima – odbrana), Carlos Akapo (14u/0g/0a – odbrana), J. Ricketts (1u/0g/0a – odbrana), J. Ebobisse (25u/4g/0a – drugi strelac tima – napad), P. Judd (23u/1g/0a – napad)

Mišljenje urednika: Domaći sastav ima izuzetan napadački arsenal, a na šest od prethodnih sedam domaćinstava su rivalima davali gol u oba poluvremena, dolazi im najošija odbrana lige, sa problemima oko izostanaka, pa po nama domaći sastav i večeras mora do mreže više puta, a igra D1+1P&1+2P je odličnih 1,70. (domaćin gol u oba poluvremena)

0:2 (ponedak ni savršena anliza ode u kontru)