Thursday, 24. April 2025.

t1x2.net

spot_img
spot_img

Bez Alkaraza u Madridu

Dvostruki osvajač Masters turnira u Madridu Karlos Alkaraz odlučio je da se povuče sa ovogodišnjeg izdanja.

On je ovaj turnir osvajao 2022 i 2023 godine, a sa ovosezonskog se povukao zbog povrede aduktora na nozi. Povrede koju je zadobio u finalu turnira u Barseloni koji je izgubio od Runea.

S obzirom da je Roland Garos jako blizu, Alkaraz nije hteo da rizikuje i želi spreman da dočeka najveći turnir na šljaci.

” Uradio sam sve što sam mogao, ali stvari se nisu mnogo poboljšale u prethodnih nekoliko dana. Morate da slušate svoje telo. Da sam igra, bio bih u problemu duže od očekivanog. Morate da slušate svoje telo i na osnovu toga donosite teške odluke. A ja sam doneo pravu odluku. Pokušaću da se odmorim i vratim na teren što je pre moguće”.

Njegovim izostankom rastu šanse Novaka Đokovića da osvoji 100ti turnir u karijeri.

Prethodna vest

Povezani članci

ODGOVORITE

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Poslednje